שמעון אלבז

כרטיס ביקור דיגיטלי, הדרך שלכם להיכנס לתודעה של הלידים שלכם כבר לאחר השיחה הראשונה

כרטיס ביקור דיגיטלי, הדרך שלכם להישמר בתודעה של הלידים שלכם אחרי השיחה הראשונה

בעולם העסקים הדיגיטלי קיימות שיטות מיתוג רבות שבעלי עסקים מרבים להשתמש בהם, רובם יקרות מאוד ולעיתים לא מצדיקות את ההשקעה, במיוחד עבור עסקים חדשים שרוצים לייצר מצד אחד נוכחות דיגיטלית עוצמתית אך מצד שני להוציא את המינימום האפשרי עד שיתחילו לראות רווחים בעסק. בדיוק לצורך הזה נוצר כרטיס הביקור הדיגיטלי. מדובר בפתרון מעולה עבור בעלי עסקים שמעוניינים לבנות אתר אינטרנט משלהם אך אין להם התקציב הדרוש לכך או שאינם מעוניינים להשקיע אותו על כך.

מה מכיל כרטיס ביקור דיגיטלי?

מדובר בדף אינטרנט בודד המרכז בתוכו את כל המידע הרלוונטי על העסק כולל כפתורי יצירת קשר בקליק אחד. הוא לרוב יהיה מעוצב בצבעי המותג של העסק ויכיל בתוכו את הלוגו, האודות ורשימת השירותים אותם העסק מציע ללקוחותיו. לעיתים נרצה לשלב בו גם כפתורי שיתוף, המלצות מלקוחות עבר וגלריית תמונות. בדומה לאתר, הכרטיס מקודם באופן אורגני בגוגל וגם ישנה אופציה לשלוח אותו אוטומטית ללידים מתעניינים בסיום שיחת הטלפון עמם וכך להכניס את העסק שלכם לתודעה שלהם מיד לאחר השיחה הראשונה. למעשה, כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא בעצם מיני אתר אינטרנט משלכם.

מהם העלויות של כרטיס ביקור דיגיטלי?

כאמור, בעלי עסקים רבים רואים בכרטיס הדיגיטלי תחליף יעיל לאתר אינטרנט וזאת בשל מחירו הנמוך. בעוד שאתר אינטרנט בסיסי עשוי לעלות לכם 3000 ש”ח לכל הפחות (וזה עוד לפני עלויות אחסון חודשיות), מחירו של כרטיס ביקור דיגיטלי הוא 300 – 600 ש”ח.

לקוחות שמגיעים בלחיצת כפתור

בעזרת הכרטיס ניתן לקבל לקוחות מאוד איכותיים לעסק, כאלו שמחפשים את השירות שלכם בגוגל, הגיעו לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם ולאחר שיטוט קצר יש מול עיניהם כל הדרכים ליצור עמכם קשר מיידי בלחיצת כפתור אחת ולהפוך ללקוחות שלכם בסופו של דבר.

אילו כפתורים ניתן לשלב בכרטיס?

כפתור חיוג ישיר – כפתור שלחיצה עליו מקפיצה את המספר טלפון של העסק ישירות על המסך של הגולש וכל מה שנשאר לו לעשות זה ללחוץ על חיוג והוא איתכם בשיחת טלפון.

כפתור שליחת מייל – כפתור שלחיצה עליו פותחת אוטומטית את תיבת המייל של הגולש כשהכתובת מייל שלכם כבר רשומה ונשאר לו רק לכתוב את תוכן המייל ולשלוח.

כפתור וואטסאפ – כפתור שלחיצה עליו מובילה את הגולש ישירות לשיחת וואטסאפ איתכם וניתן אפילו לשלב הודעה אוטומטית מוכנה לשליחה על מנת להקל עוד יותר על הגולש.

כפתורי סושיאל מדיה – כפתורים שמובילים לכל הדפים העסקיים שלכם ברשתות החברתיות השונות, דבר המגדיל את הנוכחות והמיתוג שלכם בעיני הגולש וגם הופכת אותו לעוקב שלכם שימשיך לצרוך את התוכן שתפרסמו.

כפתור ניווט ישיר – כפתור שלחיצה עליו פותחת ישירות את אפליקציית WAZE בטלפון של הגולש כאשר כתובת בית העסק שלכם כבר כתובה ולו נשאר אך ורק ללחוץ על “התחל נסיעה” והוא כבר בדרכו אליכם.

כפתור קביעת פגישה – כפתור שכאשר הגולש לוחץ עליו הוא מועבר ישירות לקביעת פגישה אתכם דרך אפליקציות ייעודיות כמו CALENDLY או YOUCANBOOK.ME בעזרתם ניתן לקבוע פגישה ולסנכרן אותה ישירות עם יומן הגוגל שלכם.

כפתור המלצה – כפתור שלחיצה עליו מוביל את הגולש ישירות לדף השארת ביקורת בחשבון הגוגל מיי ביזנס שלכם.

לסיכום, מדובר בכלי אפקטיבי ביותר ליצירת נוכחות דיגיטלית חזקה ברשת במחיר מתאים לכל כיס, אנו ב-SkillCard מציעים שירות הקמה של כרטיס ביקור דיגיטלי בדיוק כזה המותאם אישית עבור המסר השיווקי אותו אתם מעוניינים להעביר ללקוחות שלכם. המחיר עבור כרטיס זה הוא 550 ש”ח בתשלום חד פעמי לכל החיים כולל הדרכה על שימוש באפליקציה של השליחה האוטומטית. התהליך מבוצע לרוב תוך 72 שעות שבסופם אתם נשארים עם כרטיס ביקור דיגיטלי משלכם שגם מתקדם אורגנית בגוגל וגם נשלח אוטומטית ללידים שלכם בסיום שיחת הטלפון הראשונית.

לתגובה

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר